Новини
Новини: 19
![](media/images/img/news/june-2024/4-day/1/cmi-smm0.png)
У Кам’янському стартує безкоштовна медіа-школа для молоді Youth Media Lab: як взяти участь
«Центр молодіжних ініціатив» Кам’янської міської ради запрошує молодь 14-25 років взяти ...
![](media/images/img/news/january-2024/5-day/1.jpg)
До уваги батьків майбутніх першокласників! Гімназія №10 оголошує набір до 1 класів Нової української школи на 2024-2025 навчальний рік
Прийом документів у робочі дні з 8.00 до 16 ...
![](media/images/img/news/january-2024/4-day/3.jpg)
4 січня 2023 року педагоги Гімназії № 10 стали учасниками тренінгу "Гендерна просвіта". Тренерка Ірина Кобзєва уміло залучила всіх до відкритого діалогу про гендерні стереотипи, баченн ...
![](media/images/img/news/october-2023/27-day/1.jpg)
В День української мови та писемності діти писали всеукраїнський радіодиктант - "Дороги України"
...
![](media/images/img/news/october-2023/16-day/1.jpg)
Традиції продовжуємо: посвята в джури відбулася сьогодні в Музеї українського козацтва та історії школи. Учні 4а, 4б, 5б, 6а класів склали козацьку присягу та поповнили лави нашого ...
![](media/images/img/news/october-2023/6-day/1.jpg)
Ярмарок єднає! Дякуємо батькам за небайдужість і щедрість, дітям за активність і доросле відношення до справи, віру в нашу перемогу. Дякуємо ЗСУ! Чудове родинне свято!
...
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/4.jpg)
Квест "Мільйон для ЗСУ". Рої здолали 5 інтерактивних локацій та "Смугу перешкод". Отамани роїв гарно😁 справилися з перевдяганням у святкове козацьке вбрання - красені всі!!! Підсумк ...
![](media/images/img/news/october-2023/2-day/1.jpg)
Урочистості на честь Дня Захисників та Захисниць, Дня українського козацтва. Сьогодні потужно стартував перший (шкільний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної г ...
![](media/images/img/news/september-2023/21-day/1.jpg)
Міський зліт юних туристів, присвячений Дню туризму в Україні, потужно стартував сьогодні та приніс нашій команді яскраву перемогу в конкурсі вітальних піктограм. Наших юних турис ...
![](media/images/img/news/september-2023/18-day/1.jpg)
Наша почесна гостя , майстер спорту з черліденгу, переможниця та призерка європейських та світових змагань Єлизавета Тимофеєва. Виступ Лізи - чудова мотивація для наших дітей невпинно ...