Youth Media Lab

Дата публікації: 2024-06-04

У Кам’янському стартує безкоштовна медіа-школа для молоді Youth Media Lab: як взяти участь

«Центр молодіжних ініціатив» Кам’янської міської ради запрошує молодь 14-25 років взяти участь у безкоштовній медіа-школі Youth Media Lab. Під час навчання учасники зможуть прокачати диджитал-навички й опанувати нову професію у сфері SMM, копірайтингу, фото- та відеозйомки, дизайну тощо.

«Ми створили це навчання, аби заохочувати підлітків та молодь до саморозвитку навіть в умовах повномасштабної війни. Світ соціальних мереж невпинно змінюється, а креативні професії стають дедалі більш затребуваними на ринку праці. Учасники матимуть змогу вчитися у найкращих — експертів, які працюють в комунікаційних та креативних агенціях, на телебаченні, мають досвід у кінематографі» , — зазначає Катерина Боровик, директорка комунальної установи «Центр молодіжних ініціатив» Кам’янської міської ради.

Навчання проходитиме в офлайн форматі протягом 3 місяців — щосуботи з 10:00 до 15:00 у Центрі молодіжних ініціатив м. Кам’янське (проспект Свободи, 2/1). Окрім теорії, у програмі передбачено практичні заняття, які учасники будуть виконувати у супроводі менторів, серед яких:

  • Катерина Петренко, креативна копірайтерка агенції Isobar Ukraine;
  • Катерина Юдченко, засновниця SMM-агенції Portal Agency;
  • Ольга Різниченко, керівниця комунікаційної агенції Friends of Brands;
  • Євгеній Гончаренко, режисер монтажу та оператор ТРК «МАРТ» та інші.

Також молодь зможе пройти волонтерство в одній з установ Кам’янської міської ради або організацій, які діють у місті, де застосує здобуті навички на практиці. Після завершення навчання 5 студентів з кожної групи, які матимуть найвищі бали, вирушать у 3-денну навчальну поїздку в Київ на телеканал 1+1, а кращі учасник/учасниця кожної групи отримають цінні подарунки — потужні ноутбуки.

«Навчання у Youth Media Lab — це реальна можливість зробити перший крок до професії своєї мрії, отримати практичний досвід і налагодити зв’язки з лідерами креативної сфери. Навчальна програма побудована таким чином, аби після засвоєння теорії молодь одразу вирішувала практичні кейси. І, що важливо, наше навчання проходитиме виключно офлайн, адже тільки так дійсно можна навчитися новому, а не просто прослухати курс і забути про нього», — каже Ольга Вінніченко, фахівчиня комунальної установи «Центр молодіжних ініціатив» Кам’янської міської ради.

Учасники зможуть обрати один із шести тематичних напрямків: SMM, Copywriting, Design, Photo, Video або Content. Напрямки з управління соціальними медіа та копірайтингу стартують вже 15 червня. Щоб взяти участь, необхідно заповнити анкету до 10 червня включно.

Більш детальну інформацію можна отримати: ТУТ!

Проведення тренінгу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). «Центр молодіжних ініціатив» Кам’янської міської ради реалізує проєкт Youth Media Lab за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Довідка:

«Центр молодіжних ініціатив» Кам’янської міської ради — місце, де молодь Кам’янського може реалізувати свої ініціативи, свої фантазії, прагнення і бажання. Простір виконує функцію ресурсного центру для реалізації та підтримки молодіжних ініціатив, виявлення талановитої та активної молоді в місті.

Місія Центру — стати універсальною молодіжною платформою, яка реалізує актуальні та ефективні молодіжні програми для молоді і є центром мережування та партнерства інших суб’єктів молодіжної політики в місті.