Зарахування до закладу

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних, комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»
Лист Міністерства освіти і науки України від 08.05.2018 №1/9-292 «Лист-роз’яснення щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»
Наказ Комунального закладу «Гімназія №10» Кам'янської міської ради від 04.12.2023 №106/аг «Про прийом дітей до 1-х класів у 2024 році»

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
2024-2025 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Прийом документів майбутніх першокласників, які за місцем проживання відносяться до території обслуговування навчального закладу, у відповідності до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 року № 367, наказу Комунального закладу «Гімназія №10» Кам'янської міської ради від 04.12.2023 №106/аг «Про прийом дітей до 1-х класів у 2024 році» буде здійснюватися

з 01 листопада 2023 року до 31 травня 2024 року
Першочергово зараховуються:

• Діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу підтверджено офіційним документом.
  • Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі.
  • Діти працівників закладу освіти.

Діти, не зареєстровані на закріпленій до закладу території обслуговування, можуть біти зараховані на вільні місця з 01 по 15 червня 2024 року. Критерієм зарахування дітей на вільні місця не є дата подачі батьками документів.
Інформацію щодо наявності вільних місць, а також про будь-які зміни та доповнення щодо організації прийому до перших класів буде оприлюднено на веб-сайті закладу, інформаційному стенді у терміни, визначені чинним законодавством України.

Перелік документів, що мають подати батьки або особи, що їх замінюють:

• Заява
  • Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)
  • Документ, який підтверджує проживання на закріпленій території закладу
  • Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за №794/18089.

Заяви приймаються щоденно з 08.00 до 16.00 у приймальні закладу. Діє електронна реєстрація у заклади загальної середньої освіти на порталі https://school.isuo.org. Для зарахування дітей до закладу необхідно зареєструватися на даному порталі.

У закладі буде проводитись набір до перших класів 2024-2025 н.р. загальною кількістю 50 осіб: 2 навчальні класи – за типовими освітніми програмами НУШ