Квест "Мільйон для ЗСУ"
Дата публікації: 2023-10-03
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/4.jpg)
Квест "Мільйон для ЗСУ". Рої здолали 5 інтерактивних локацій та "Смугу перешкод". Отамани роїв гарно😁 справилися з перевдяганням у святкове козацьке вбрання - красені всі!!! Підсумки такі: переможцями стали рої 6б та 7б класів, 2 місце - 5а та 8а, 3 місце - 7а. Вітаємо наших джур! Подяка щира виховникам🥰 І до зустрічі на наступних випробуваннях 💪💪💪
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/1.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/2.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/3.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/4.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/5.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/6.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/7.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/8.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/9.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/10.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/11.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/12.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/3-day/13.jpg)