Соколятам 21!!!
Дата публікації: 2023-10-02
![](media/images/img/news/october-2023/2-day/1.jpg)
Урочистості на честь Дня Захисників та Захисниць, Дня українського козацтва. Сьогодні потужно стартував перший (шкільний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл (Джура)". Кращі рої куреня "Соколята" 5а, 6б, 7а, 7б, 8а, 9-х класів взяли участь в урочистих сходинах, що традиційно завершилися флешмобом, цього року нашому козацькому осередку виповнився 21 рік "Соколятам - 21!" Далі буде 💪
![](media/images/img/news/october-2023/2-day/1.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/2-day/2.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/2-day/3.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/2-day/4.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/2-day/5.jpg)
![](media/images/img/news/october-2023/2-day/6.jpg)